Jarní víkendovka - Buková hora

19. – 20. března 2022

Jak jsme již déle avizovali, obnovujeme tradici a tak na závěr lyžařské a snowboardové sezony pro vás máme další kvalitní táborovou akci – Jarní víkendovku! Vyrážíme tradičně do skvělého a přátelského ski areálu Buková hora, kde si budeme užívat jízdu na nejdelších sjezdovkách v Orlických horách, na vrchol cestovat čtyřsedačkou "s bublinou" a k tomu si jízdu zpestřovat parádičkami ve snowparku. Cool

Prostě – ideální akce pro naše táborníky! Chcete vědět více? Mrkněte na www.skibukovka.cz
Pojďme tedy společně strávit jarní slunečný víkend na horách, pořádně se vyřádit na svahu, ukončit letošní zimní táborovou sezonu a večer zavzpomínat na nejlepší táborové hrátky, soutěže a fóry!

bukova.jpg

Kdy odjíždíme:

V sobotu 19. března 2022 z parkoviště pod Sportovní halou ve Zlíně v 7.15 hodin ráno. Sraz dětí (rodičů a hostů) v 7.00 hod.

Kdy se vracíme:

V neděli 20. března 2022 na stejné místo cca v 18.45 hod.

Co nás čeká:

Cesta pohodlným autobusem se zastávkami přímo na místo. Kontrola výstroje, výzbroje a pak už hurá na svah! Lyže a snowboardy odložíme jen kvůli polednímu občerstvení – jezdit budeme až do zavíračky. Pak se přesuneme do útulného penzionu Bumbálka v Horní Orlici.

Ubytovačka, převlíkačka, poté chutná a bohatá večeře. Chvíle klidu, relaxace a jde se na večerní program! Soutěže, písničky, připomínka báječného tábora na Horní Bečvě, legrace… ale to vše znáte! V neděli ráno budíček (bez rozcvičky), vydatná snídaně a pak znovu busem na svah, kde si budeme užívat s lyžemi a prkénky do odpoledních hodin. Samozřejmě, s přestávkou na dobrou svačinu. Návrat zpět do chaty, převlíkačka, pozdní obídek, balení, poslední foto a… odjezd domů. S úsměvem na rtech…:-)

Co potřebujeme:

Prkno nebo prkýnka dvoje, boty na ně, kompletní oblečení na svah (na sobě či při sobě), dobré boty, něco na převlečení do chaty, přezůvky, toaletní potřeby, noční prádlo, kartičku pojišťovny, zpěvníky, popř. hudební nástroje, táborové triko s lyžařem, malé kapesné a …dobrou náladu!

Co nás to bude stát:

Táborníky, kteří byli letos na Táboře lyžařů & snow*borců HB 2022, jen 2100 Kč! Ostatní děti – 2300 Kč. Je v tom ale úplně vše. Doprava tam i zpět velkým busem, ubytování + plná penze, občerstvení na svahu, pitný režim, veškeré poplatky za vleky (!), odborný a zdravotní dozor, pojištění, ceny do soutěží…

POZOR! Tato částka nezahrnuje skutečnou cenu zájezdu! Je dotována vedoucími.

2012-03-bigg.jpg

Jak se přihlásit?

Okamžitě /obratem/ Dalčovi – buď zde na webu, e-mailem, popř. i telefonicky ( 608822205 )

Pak v klidu – nejpozději však do 16. 3. 2022 uhradit celý obnos. Podrobnosti sdělíme ihned po přihlášení. A pak už jen počítat dny a hodiny do odjezdu a těšit se…

A my se těšíme už teď – na vás, milí táborníci!


 

Připravujeme

Fotogalerie


Poslední úpravy : 2022-12-06, 12:05:57 dop.